Kedy používať konjac špongiu?

Číslo 1 pri odstraňovaní mejkapu, pleťovej masky a pri každodennom čistení pleti. Konjac je vynikajúci prostriedok, ktorým ľahko a jednoducho dosiahnete absolútnu čistotu pleti. Používaním neodstraňujete len mejkap, prípadne iné kozmetické prípravky, ktoré sú aplikované na pleti, ale aj odumreté bunky, ktoré bránia prieniku kyslíka a všetkej následnej pleťovej starostlivosti. Akonáhle je pleť konjacom vyčistená, stáva sa oveľa jemnejšou na dotyk a jasnejšou na pohľad. Rozdiel je zjavný. Používaním sa pleť farebne zjednocuje a stáva sa zdravo žiarivou. Mejkap následne už len dotvára a zdôrazňuje Vašu krásu bez toho, aby bolo nevyhnutné pleť mejkapom iba zamaskovať.

Konjac hubka Vám môže pomôcť aj pri každodennej starostlivosti o hygienu bábätiek a malých detí. Je nesmierne jemná a šetrná aj k tej najjemnejšej pokožke. Pred vyše 100 rokmi sa začali prvé konjac špongie používať práve na tento účel.

Používanie Konjac hubky naplno pomáha všade tam, kde treba veľmi šetrne a jemne odstraňovať suché a odumreté povrchové časti pokožky. Napríklad popraskaných a vysušených pier, po spálení od slnka, ale aj pri hygiene po odstránení sadry, či obväzov. Tým pokožke umožníme rýchlejšie sa regenerovať, silnieť a znova rásť. Jednoducho vždy a všade tam, kde potrebujeme aby láskyplnný dotyk nielen umýval ale aj ošetroval. Samozrejme hubkou nikdy neumývajte ranu, ani nič, čo má zostať suché bez styku s vodou.

 Konjac hubka je výborná aj pri čistení a starostlivosti o pokožku po aplikácii tetovania. Danú oblasť si môžete jemne očistiť bez toho aby ste si spôsobili akékoľvek podráždenie, alebo poškodili nové tetovanie. Vďaka jedinečnej štruktúre sa Konjak ľahko a jemne kĺže po povrchu a odstraňuje nečistoty a krv. Konjac hubka vďaka obsahu antioxidantov, minerálov a vitamínov s vyváženou pH upokojuje danú oblasť a zároveň prispieva k zníženiu pravdepodobnosti tvorby veľkých chrást. Odporúča sa použiť hubku raz, alebo dva krát denne počas prvých pár dní. Vaša pokožka bude v dobrých rukách. Udrží sa čistá a hydratovaná. Obnova pokožky tak bude prebiehať bezproblémovo. Výhodou je, že sa starostlivosť môže zaobísť bez použitia mydla, ktoré by mohlo zbytočne podráždiť, alebo vysušiť danú oblasť. Je to jednoduché, bezpečné, navyše ak hubku môžete sterilizovať vo vriacej vode 1 až 2 minúty.